Star Vida Bağlantı Elemanları

Daima Lider

İstanbul Beylikdüzü`nde 2500 m2 Kapalı Modern Tesis

BİZE ULAŞIN

FABRİKAMIZ

Son teknolojiye sahip ekipmanlar

75 adet makine parkuru, kendi alanında uzman olan 35 kişilik deneyimli kadro

DIN ve ISO normlarında ayda 150 milyon adet vida üretim kapasitesine sahip firmamız, İstanbul Beylikdüzü’nde ki 2500 metrekare kapalı alanda kurulu olan modern tesisinde üretim yapmaktadır.

Çok Satılanlar

NELER YAPIYORUZ?

Üretim yaptığımız sektörler

Star Vida; vitrifiye, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, mobilya, elektrik, elektronik, züccaciye, aydınlatma üreticileri başta olmak üzere daha birçok sektöre bağlantı elemanları üretmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

75 adet Makine Parkuru

Standart ve özel bağlantı elemanları üretimi için geniş makine parkuruna sahip olan firmamız civata, vida, perçin ve özel bağlantı elemanları üretmektedir.

  • Vida Üretimi
  • Civata Üretimi
  • Vitrifiye Montaj Setleri
  • Özel Bağlantı Elemanları
ÜRÜNLERİMİZ

Projeleriniz için, çözüm ortağınız olalım

Projeleriniz için, çözüm ortağınız olalım

Çalışma Sürecimiz

Star Vida, kaliteli üretim, ekonomik fiyat, zamanında teslimat ilkeleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmet vermektedir.

1

KALİTELİ ÜRETİM

Üretimlerimizde, kalite ve kalite ile ilgili kavramların, tüm personel tarafından eksiksiz ve doğru olarak anlaşılarak uygulanmasını sağlarız.

2

EKONOMİK FİYAT

Üretimlerimizde, kaliteden ödün vermeden, sektörde uygun fiyat sunmak anlayışımız ile büyük bir titizlik ve itina ile çalışmalarımızı sürdürürüz.

3

ZAMANINDA TESLİMAT

Temel amaçlarımızdan bir diğeri de talep edilen ürünlerimizi, her türlü üretim sonrası kalite kontrolünü yaptıktan sonra ilgili yere zamanında teslim etmektir.

SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA

Kalite bir eylem değil, bir alışkanlıktır

Star Vida, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Üretim Anlayışı politikasında, soğuk dövme ile bağlantı elemanları imalatında deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Star Vida, sektöre ilk adımı 1992 yılında atmıştır. Günümüze kadar sektörde, başarı ile emin adımlarla ilerlemiştir. Halen, her yeni üretimde ilk günkü heyecanla, büyük bir titizlikle üretim yaparak, sektörün yeniliklerini sürekli takip eden Star Vida, kendini her zaman güncel tutarak, sektörün öncü firmalarından biridir. Star Vida, kaliteli üretim, ekonomik fiyat, zamanında teslimat ilkeleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmet vermektedir.

BİZİ ARAYIN

Bize Mesaj Gönderin

İletişim

Adres

  • Merkez / Fabrika
  • Adnan Kahveci Mh. Harbiye Cd.
  • Şirin San. Sitesi A Blok
  • No:19D/A41 Beylikdüzü/İSTANBUL

E-Posta Adres