HAKKIMIZDA

Sektörde 30 yıldır yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörde 30 yıllık tecrübe ile yönetilen Star Vida, soğuk dövme ile bağlantı elemanları imalatında deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Standart ve özel bağlantı elemanları üretimi için geniş makine parkuruna sahip olan firmamız civata, vida, perçin ve özel bağlantı elemanları üretmektedir. Son teknolojiye sahip çift vuruş ve çok istasyonlu presler ile ovalama makinelerinden oluşan 75 adet makine parkuru, kendi alanında uzman olan 35 kişilik deneyimli kadrosu ile DIN ve ISO normlarında ayda 150 milyon adet vida üretim kapasitesine sahip firmamız, İstanbul Beylikdüzü’nde ki 3000 metrekare kapalı alanda kurulu olan modern tesisinde üretim yapmaktadır.

M3-M10 çap ve 4mm-100mm arası boya kadar vida, M8-M12 çap ve 120mm-350mm boya kadar saplama üretebilen Star Vida; vitrifiye, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, mobilya, elektrik, elektronik züccaciye, aydınlatma üreticileri başta olmak üzere daha birçok sektöre bağlantı elemanları üretmektedir. Firmamız kaliteli üretim, ekonomik fiyat, zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmet vermektedir.

image

Kalite Politikamız

Vida üretim ve satışına ilaveten her türlü bağlantı elemanı alım ve satış faaliyetlerini yapan firmamız aşağıdaki ilkeleri yönetim politikası olarak benimsemiştir; ülkemizdeki yasal gerekliliklere ve uluslararası anlaşmalara uymak, tüm faaliyetlerimizde ekip çalışmasını benimseyerek müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışını sağlamak, Iso 9001 standartlarına uygun bir sistem kurmak ve sürekli geliştirmek, çalışanlarımıza ve gerektiğinde yüklenicilerimize kalite konusunda eğitim vererek bilinçlenmelerini sağlamak.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz: Bağlantı elemanları konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini en iyi şekilde sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz: Kendi sektörümüzde bu işi yapan öncü firmalardan biriyiz ve işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Gerek bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız, gerekse yönetim kurulumuz,  sektörlerinde adlarını duyurabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti kalite hizmet ve güleryüz ile sağlanır.